Členové

Purgert Angelo – předseda klubu 

Sandrová Monika – místopředsedkyně klubu

Avanesian Garik – čestný člen 

Tereza z Davle – čestný člen 

Assem Al-Sabban  (ilustrace, portréty)

Běhounek Petr (travel, reportáž)

Bičová Lenka (děti, příroda)

Brůha Ondřej (abstrakce, krajina)

Bruna Vladimír (krajina)

Brunton Vladimír (art deco)

Černohorská Barbora (příroda, architektura)

Černohorský Petr 

Černohorský Vladimír (portrét, reportáž)

Dandová Václava (příroda, zvířata)

Danyi Josef (portrét)

Denková Nikol (krajina, makro)

Féneš Martin

Firešová Michalea (portrét, příroda)

Formánek Martin (akty, divadlo)

Franta Miroslav (travel. portrét)

Hadrava Pavel 

Hendrych Adam (architektura, reportáž)

Herštusová Martina (portréty, reportáž)

Holec Tomáš

Hrabal Otto

Hrozek Jaroslav (architektura, krajina)

Inneman  Robert (příroda, architektura)

Juriga Josef (krajina, akt)

Kavková Lenka (krajina, makro)

Kirinovič Miroslav (příběhy, portrét)

Kleinová Monika (story, akt)

Koráb Milan

Krupičková Marie (příroda, reportáž)

Kukla Radek (příroda, architektura)

Kuklíková Veronika (architektura, portréty)

Kulhavý Boleslav (architektura, krajina)

Kuncek Jarmil

Kybalová Marcela (abstrakce, architektura)

Lukáš Vojtěch (zvířata, příroda)

Mareš Ivo (krajina, zátiší)

Makarová Olga (krajina)

Maříková Martina (portrét, zátiší)

Mašín Petr (akt, portrét)

Matušinský Filip (reklama)

Míček Pavel (street, zvířata)

Mírovská Alena (krajina, architektura)

Mohyla Karel (makro, portrét)

Munzarová Lucie (makro, zátiší)

Navrátilová Alena

Novák Petr

Pařízek Jan (krajina, architektura)

Pavlovič Viktor (architektura, portrét)

Poliačik Peter (krajina, portrét)

Procházka Lukáš (zvířata, portrét)

Purgertová Michaela (reportáž, svatby)

Rabiňák Petr

Raška Tomáš

Rogl Šimon (krajina, svatby)

Ryvolová Karolína (portrét)

Sejkot Roman (akt)

Smolej Rostislav (portrét)

Stránský Jiří (krajina)

Svoboda Jan (krajina, portréty)

Šálek Petr (reklama)

Šalša Radim (příroda)

Šimková Martina (portrét, příroda)

Šling Marek

Švadlenková Zuzana (architektura)

Válková Miluše

Vajdová Mária (příroda, architektura)

Vérosta Vladimír (portrét, architektura)

Vrňák Petr (krajina, portrét)

Zakar Karel (emotivní a děti)

Zrůstek Luděk