Připravujeme

Fotoexpedice Osvětim 2020

Malá fotoexpedice pro členy Fotoklubu Praha, z.s. obsahuje návštěvu pámátníku a koncentračního tábora Auschwitz – Birkenau (Brezinka). V areálu je povoleno fotografovat. Dále máme zajištěno luxusní ubytování uprostřed fotogenické přírody se spoustou rybníků.

Termín: připravujeme – dle vývoje krizového stavu  v souvislosti Covid-19

Přihlásit se můžete emailem na info@fotoklubpraha.cz

4. výstava členů Fotoklubu Praha – Láska k fotografii

Galerie centra FotoŠkoda uvádí již 4. výstavu členů Fotoklubu Praha. Již tradiční název Láska k fotografii napovídá, že fotografie budou vyjadřovat především autorům cit a smysl pro fotografii. Témata fotografií budou stejně různorodá, jak různí jsou i členové našeho klubu.

Termín: 30. 11. – 19. 12. 2020

Vstupné:  zdarma

Adresa: Vodičkova 37, 110 00, Praha 1 – Nové Město

Setkání členů Fotoklubu Praha

Další z našich velkých setkáních, kde se dozvíte veškeré novinky z našeho Fotoklubu a také budou představeni nový členové. Určitě se jako vždy dobře pobavíme o focení a také je připraveno malé hudební vystoupení. Je také možnost po náročném setkání přespat v hotelu, který je součástí restaurace, kde se setkáme. Restaurace je zarezervována pouze pro náš Fotoklub.

Termín: připravujeme – bude upřesněno

Adresa: Zotavovna Praha, Na Květnici 1105/10, Praha 4 – Nusle