Připravujeme

Setkání členů Fotoklubu Praha

Další z našich velkých setkáních, kde se dozvíte veškeré novinky z našeho Fotoklubu a také budou představeni nový členové. Určitě se jako vždy dobře pobavíme o focení a také je připraveno malé hudební vystoupení. Je také možnost po náročném setkání přespat v hotelu, který je součástí restaurace, kde se setkáme. Restaurace je zarezervována pouze pro náš Fotoklub.

V pátek 21.2. 2020, 18:00

Adresa: Zotavovna Praha, Na Květnici 1105/10, Praha 4 – Nusle

Beseda s fotografem Milošem Nejezchlebem

Český fotograf Miloš Nejezchleb se zaměřuje na konceptuální fotografickou práci pouze 3 roky; nicméně již získal několik ocenění. Je absolutním vítězem soutěže Nikon Calendar 2018 Contest, stříbrným medailistem ceny Fine Art Photography Award v Londýně a Double Trierenberg Super Circuit Gold Medalist. V říjnu 2018 byl nominován na cenu Czech Press Photo v kategorii Lifestyle Single. Nejcharakterističtějším rysem jeho fotografií jsou nápadně barevné prvky s jasným zaměřením na umění fotografie.

V úterý 12. 3. 2020, 18:00

Vstupné: 100 Kč, pro členy Fotoklubu Praha zdarma

Czech Photo Centre, Seydlerova 2835/4, Praha 13

Přihlásit se můžete emailem na info@fotoklubpraha.cz

Fotoexpedice Osvětim 2020

Malá fotoexpedice pro členy Fotoklubu Praha, z.s. obsahuje návštěvu pámátníku a koncentračního tábora Auschwitz – Birkenau (Brezinka). V areálu je povoleno fotografovat. Dále máme zajištěno luxusní ubytování uprostřed fotogenické přírody se spoustou rybníků.

Termín: 14.3. – 15.3. 2020

Přihlásit se můžete emailem na info@fotoklubpraha.cz

4. výstava členů Fotoklubu Praha – Láska k fotografii

Galerie centra FotoŠkoda uvádí již 4. výstavu členů Fotoklubu Praha. Již tradiční název Láska k fotografii napovídá, že fotografie budou vyjadřovat především autorům cit a smysl pro fotografii. Témata fotografií budou stejně různorodá, jak různí jsou i členové našeho klubu.

Termín: 30. 3. – 18. 4. 2020

Vstupné:  zdarma